Intensīvais posms – krunciņu korekcija
Šajā posmā tiek iekļauta spēcīgāka uzspiešana krunciņu vietām ar abu roku vidējā un rādītājpirksta spilventiņiem. Visiem uzspiedieniem jābūt intensīviem. Spiediena spēka virziens jāvērš perpendikulāri kaulam. Taču vienlaikus tas jādara arī uzmanīgi: nedrīkst būt nekādu sāpju sajūtu.
Vispirms tiek apstrādātas vertikālās krunciņas: starp degunu un lūpām, starp uzacīm un arī krunciņa pie auss. Kustības virziens – no lejas uz augšu.
Pēc tam var pāriet pie horizontālajām krunciņām: uz pieres, plakstiņu apvidū un uz kakla. Tās tiek apstrādātas, sākot no centra līdz perifērijai. Īpaša uzmanība pievēršama krunciņām ap acīm – tur, lai nenodarītu kaitējumu maigajai ādai, uzspiedieniem jābūt ļoti maigiem. Masējot kaklu, nav vēlams aiztikt tā centrālo daļu, kur atrodas vairogdziedzeris.
Noslēdzošais posms – ādas tonizēšana
Šis ir pats patīkamākais visas procedūras posms. Tas tonizē ādu, pastiprina asins pieplūdumu, uzlabo krēma vai maskas uzsūkšanos.
Ar delnas virspusi maigi papliķē pazodi. Pēc tam, virzoties pa galvenajām masāžas līnijām, ādu padauza ar pirkstu spilventiņiem. Ļoti uzmanīgi var pāriet arī plakstiņu ārmalai.
Kāds būs efekts?
Masāža uzlabo asinsriti un ādas barošanu. Īpaši ieteicama sausai, apvītušai ādai, bet, ja parādījušās krunciņas, tā vienkārši nepieciešama, jo palīdz ādai atgūt zaudēto tonusu. Regulāri praktizējot masāžu, krunciņas kļūst daudz neizteiktākas, bet kosmētiskie līdzekļi labāk uzsūcas. Masāža noder arī jaunai ādai: tā ilgāk saglabās tvirtumu un elastību.
Uzmanību! Šī masāža nav ieteicama, ja āda ir bojāta vai ir kāda ādas slimība akūtā stadijā. Nav piemērota arī izteiktas kuperozes gadījumā un ja uz sejas ir daudz dzimumzīmju.