Trīs istabas augi, kuri mājai piesaista labklājību un veiksmi, taču ir viens kas to visu mājai atņem

Fen šui prakse nav tikai mēbeļu un dekoru sakārtošana kādā īpašā veidā. Tā ir dziļāka lieta, kur jebkura tēma ir svarīga, piemēram, īpaša uzmanība tiek pievērsta augiem, kuri ir dzīvības, labklājības un veiksmes simbols un kuri to atņem.

1. Lotoss

Šis ir svēts zieds, kas atbild par harmoniju, mieru, rāmumu un klusumu. Un arī tas ir sava veida Jaņ un Iņ līdzsvars, tas ir, vīrieša un sievietes principi. Ūdens ir Iņ un saule ir Jaņ.

Augs personificē sevi: zieds, kas peld ūdenī. Tā ir arī pagātnes (pumpuri), tagadnes (pats augs) un nākotnes (sēkla) kombinācija. Turklāt lotoss ir tīrība, šķīstība, nevainība, garīgā pilnība.

Bieži cilvēki lotosus izmanto kā amuletus vai talismanus, tādējādi piesaistot savā dzīvē gudrību un izpratni. Kristāla lotoss ir šarms, kas negatīvo pārvērš pozitīvā, padara tumsu gaišu un tīru. Ja jūs to ievietojat istabā, tas pilnībā noņems no šejienes dusmas, naidu un skaudību.

2. Peonija

Tas ir patiesi pārsteidzošs, un ne tikai ar burvīgu izskatu, bet arī ar brīnišķīgu smaržu. Šis vasaras zieds ienes mājās bagātību, mīlestību, flirtu, kaislību, veiksmi un pārpilnību. Tas darbojas divos virzienos – materiālajā (panākumi biznesā) un garīgajā (mīlestība).

Šis ir imperatoru un aristokrātu augs, kā arī personificē sievietes skaistumu visās tā izpausmēs. Bieži vien peoniju izmanto, lai piesaistītu jaunu mīlestību (vientuļa sieviete, kas vēlas apprecēties un atgūties no iepriekšējām attiecībām).

Rozā peonijas ir atbildīgas par mīlas sfēru, baltās peonijas – par izlīgumu ar mīļajiem, violetās peonijas – par ģimenes aizsardzību no ļaunas acs un bojājumiem. Sarkans – kaisles izraisīšanai. Labāk tos ievietot viesistabā vai virtuvē, bet ne guļamistabā: enerģijas vēstījums ir pārāk spēcīgs.

3. Sakura

Japānas svētais augs ir populārs arī citās valstīs. Visa būtība ir piecās ziedlapiņās, kas atklāj cilvēka personības dažādās šķautnes. Parasti tā ir labklājība, miers, veiksme un emocionalitāte.

Ķiršu zieds atgādina pastāvīgu atdzimšanu jaunai dzīvei, un fenšui tas simbolizē mīlestību. To nēsā iemīlējušies pāri veiksmei, lai nesastrīdētos.

Mājā un guļamistabā ir atļauts novietot mākslīgās sakuras. Galu galā šī vieta ir visnoslēpumainākā dzīvoklī.

Lasi vēl: Zinātnieki nosaukuši piecas pazīmes, kuras liecina, ka tev ir augsts intelekts

Tomēr ir viens istabas augs, kurš labklājību un bagātību mājai ”atņem”.

Tuberoze

Šī zieda saldā smarža tiek izmantota smaržās, taču tas nav vienīgais tās mērķis. Šim ziedam ir arī spēja radīt problēmas laulībās.
Ja esat laimīgi precējies un nevēlaties nepatikšanas, atbrīvojieties no šī zieda. Kā arī tas spēj labklājību atņemt, gan mājai, gan tās visiem iemītniekiem.

Pievienot komentāru