Zinātnieki nosaukuši piecas pazīmes, kuras liecina, ka tev ir augsts intelekts

Zinātnieki stāstīja, kādas uzvedības un izskata iezīmes liecina par cilvēka augstu intelektu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

 

1.Pazīme – slikta redze

Visiem negaidīti atklājās, ka cilvēkiem, kuri nēsā brilles, vairumā gadījumu tiešām ir labs prāts. Teorija apstiprinās, ja redzes defekts cilvēkam ir iedzimts. Pētnieki pētīja vairāk nekā 300 tūkstošu cilvēku vecumā no 16 līdz 102 gadiem, dažādu valstu un kontinentu iedzīvotāju veselības un izlūkošanas datus. Izrādījās, ka katram trešajam subjektam ar augstu iQ līmeni bija slikta redzes kvalitāte.

 

2.Pazīme – ieradums zīmēt

Pēc ekspertu domām, cilvēkiem, kuri brīvajā laikā ir pakļauti mehāniskai zīmēšanai, ir augstāks IQ. Tas ir sava veida veids, kā nodarbināt savas smadzenes pat nedarba vidē.

 

3.Pazīme – spēcīgs rokasspiediens

Tātad Mančestras universitātes zinātnieki atklāja interesantu modeli: cilvēkiem, kuri tiekoties spēcīgāk paspiež roku, ir vairāk attīstītas izziņas prasmes. Tas pierāda, ka pastāv saikne starp smadzenēm un muskuļu spēku.

 

4.Pazīme – maz guļ

Nesenais pētījums parādīja, ka intelektuāli apdāvināti cilvēki naktīs bieži piedzīvo radošās enerģijas uzliesmojumus, tāpēc viņi paliek nomodā līdz agrai rīta stundai.

Lasi vēl: Trīs pazīmes, kas liecina, ka esi psiholoģiski spēcīga sieviete, bet pat to nezini

 

5.Pazīme – noslēdzies sevī

Ieskats un intuīcija ir raksturīga cilvēkiem, kuri ir noslēgti sevī, jo aktīvas komunikācijas vietā viņi pavada laiku, analizējot citu uzvedību un domāšanu. Pateicoties tam, viņiem ir vieglāk saprast un analizēt dažādas ar komunikāciju saistītas situācijas, kas ļauj melanholiskam introvertam viegli atrisināt vissarežģītākos dzīves uzdevumus.

COMMENTS

Pievienot komentāru