Siržu lauzējas un koķetes; 4 sieviešu vārdi, kuru īpašnieces var savaldzināt jebkuru vīrieti

Dažas sievietes burtiski no pus skatiena var savaldzināt jebkuru vīrieti. Viņas ir siržu lauzējas un koķetes jau no dzimšanas. Šīs meitenes ir īpašas. Eksperti uzskata, ka sievietēm ar noteiktiem vārdiem piemīt šādas īpašības.

 

Zane

Dzimusi, lai piesaistītu uzmanību. Šādām meitenēm patīk būt uzmanības centrā, un tāpēc tās bieži apmeklē pārpildītas vietas. Viņām ir dāvana savaldzināt vīriešus. Vīrieši burtiski uzreiz vēlas apprecēt Zani. Un ne bez pamata, jo viņa ir neticami skaista, gudra meitene ar daudziem tikumiem. Viņas vienmēr ir arī noslēpumainas, kas vīriešus piesaista vēl vairāk.

Annija

Izskatās pēc nepiepildīta sapņa. Viņas ārējie dati, gaita, raksturs – viss padara viņu par jebkura vīrieša sapni. Šādai meitenei ir radoša sfēra un bērnišķīga interese, pateicoties kurai viņa pastāvīgi kaut ko izdomā vai pēta. Šādām meitenēm nepatīk kaut ko nopietni ierobežot. Annija drosmīgi dodas uz to, ko vēlas. Viņa ir koķeta, taču neizskatās viegli sasniedzama. Neskatoties uz visu vieglumu un atsaucību, iegūt Annijas labvēlību nav tik vienkārši.

 

Lasi vēl: Izvēlies trusi un uzzini, kas tevi sagaida 2023. gadā

Sintija

Burvīga meitene, kas piesaista arī vīriešu acis. Visbiežāk viņiem ir sarežģīts raksturs, kas vīriešus piesaista vēl vairāk. Šāda meitene ir nedaudz augstprātīga un bieži salīdzina sevi ar citiem. Viņa ir skaista un spēj izstarot spēcīgāko sievišķo enerģiju. Sākumā vīriešus uzjautrina Sintijas uzvedība, un pēc tam viņi vienkārši iemīlas meitenē un iedegas idejā par tik smalku un ievainojamu raksturu, kādu Sintija nedemonstrē visiem.

Santa

Šādas sievietes spēj apburt jebkuru vīrieti ar savu dabiskumu. Tās ir optimistiskas meitenes, kurām patīk rosība un romantiski pārsteigumi. Tajā pašā laikā meitene paliek neparedzama, paliekot trausla un nevainīga, bet tajā pašā laikā spēcīga. Santa ir pašpārliecināta un viegli spēj pagriezt kungiem galvas. Viņas manieres un uzvedība ir īstas dāmas cienīgas. Viņi viņā redz sievieti, kura vēlas, lai viņu nēsā uz rokām.

 

COMMENTS

Pievienot komentāru