Senāk cilvēki savas kaites nesaistīja ar saules aktivitātēm vai citām dabas parādībām, bet tagad ārstu palīdzība nepieciešama ne mazumam pacientu, kas sirgst ar meteopātiju – paaugstinātu jutību pret laika apstākļu izmaiņām.
Patiesībā meteopātija nav slimība, bet tikai sekas, ko izraisījusi kāda nopietna kaite vai traucējumi tajā vai citā organisma sistēmā. Tādēļ, lai pilnībā atbrīvotos no šīs atkarības, pirmām kārtām jāizārstē slimība, kas to provocē. Bet, ja meteopātiju izraisa iedzimtas vai hroniskas patoloģijas, labākais ārstēšanās veids ir profilakse.
Pašas labākās zāles
Meteopātijas profilakse jāsāk ar organisma attīrīšanu no sārņiem un toksīniem, kas nogulsnējas uz asinsvadiem un zarnu trakta gļotādā, tā traucējot normālam vielmaiņas procesam, paātrinot organisma novecošanu un paaugstinot tā uzņēmību un jutību, klimatiskās izmaiņas ieskaitot.
1. Resnās zarnas attīrīšanai izmanto klizmu (2 litriem silta vārīta ūdens pievieno ēdamkaroti citrona sulas vai ābolu etiķa). Procedūra jāveic vakarā pirms gulētiešanas, pēc dabiskās vēdera izejas. Ievērojot šādu shēmu: pirmajā nedēļā – katru dienu, otrajā nedēļā – ik pēc dienas, trešajā – ik pēc divām, ceturtajā – ik pēc trim dienām, bet turpmākos trīs mēnešus – reizi nedēļā.
2. Lai attīrītu asinis, atbilstīgi sezonai pārtikā obligāti jālieto šādi produkti: kizila ogas (sezonas laikā 15–20 ogu dienā), svaigi spiesta pieneņu sula (pa 2 ēdamkarotēm dienā, var saldināt ar medu), svaigi spiesta balto galviņkāpostu sula (pusglāze 15 minūtes pirms brokastīm), zupa no svaigām vai žāvētām jauno nātru galotnītēm, pienā vārīti burkāni, svaigas meža zemenes, ķiploki.
Attīrīt asinis palīdz arī dažādi salāti brokastīs, kuru sniegtais labums organismam – nenovērtējams.
Raksta turpinājumu lasiet nākamajā lapā!