3. Kas tur ir iekšā? Zinātkāre izraisa interesi par noteiktām profesijām. Ir neskaitāmas mobilās lietotnes, kas spēlisko dabaszinātņu disciplīnas. Piemēram, varat sākt ar Tinybop lietotni The Human Body. Tā ir brīnišķīga lietotne, lai neuzbāzīgi apgūtu cilvēka ķermeni dažādos (atvainojiet!) šķērsgriezumos. Ir arī vecāku kontroles funkcija, taču mēs to neesam izmantojuši: mēs spēlējāmies un mācījāmies kopā.
4. Ešera Rubiks. Nākamais cietais rieksts ir maza lietotne, kas palīdz attīstīt orientēšanos telpā un izārstēt plaši izplatīto nespējas lasīt karti slimību. Monument Valley ir pārsteidzoša spēle, kas ieinteresēs gan bērnus, gan pieaugušos. Spēlē ir eleganti apvienoti Sent-Ekziperī «Mazā prinča» visums, Persijas princis un paradoksāli viltīgi ešeriski āķīgie uzdevumi. Monument Valley ne tikai nomierina bērnu, bet arī dod mājienu, ka situācijas risinājums var būt paradoksāls, tāpēc bērnam nav jābaidās no nestandarta pieejas.
5. Caur ērkšķiem uz zvaigznēm. Kad vakars klāt, bērni ievēro parasto dienaskārtību: nomazgājas, iztīra zobus, izdzer glāzi piena (trīsreiz!), tad apēd vēršaci (vienreiz) un atkal iztīra zobus. Ir laiks iet pie miera, izslēgt gaismu un noklausīties jaunu pasaciņu. Un te jums var palīdzēt zvaigžņotā debess — lietotne Sky Guide (vai tās versija bērniem Star Walk Kids). Interaktīva debesu karte, ko pavada nomierinoša ambientā mūzika, ir lielisks bērnu iemidzināšanas līdzeklis!