Netradicionālie, taču jau atzinību guvušie sporta un aktīvās atpūtas veidi

Veloorientēšanās

Ja braukšana pa pilsētu sākusi nomākt, varbūt ir vērts nomainīt maršrutu – piedalīties veloorientēšanās sacensībās.

Apbruņojoties ar navigatoru, dalībnieki mēro noteiktu distanci, cenšoties iekļauties kontrollaikā. Veloorientēšanai nepieciešama sagatavotība un izturība. Lai gan ārpus sacensībām amatieriem atļauts distanci koriģēt: galu galā, brauciens pa apkaimi – tā pati veloorientēšanās vien ir.

Skrituļslēpes

Sākotnēji izmantotas slēpotāju treniņiem starpsezonās, ar laiku skrituļslēpes pārtapušas par patstāvīgu sporta veidu, gūstot arvien plašāku popularitāti Kanādā un Skandināvijas valstīs. Pieredzējuši sportisti var uzņemt ātrumu līdz 60-70 km/h, iesācējiem ieteicams sākt ar 30 km/h. Kā arī noteikti likt lietā aizsargķiveri un ceļsargus.

Gaisa joga
Gaisa joga jau sen tiek praktizēta slēgtās telpās, taču noteikti jāizmanto iespēja izbraukt arī pie dabas.

Antigravity joga

Piekaramās iekārtas ļauj veikt jogas āsanas metru virs zemes, iedarbojoties tajās muskuļu grupās, kuras, cilvēkam atrodoties uz zemes, nav aktīvas. Nodarbības norit pieredzējušu instruktoru pavadībā, pirms kursa sakuma labāk iziet konsultāciju pie ārsta un īsu teorētisko kursu. Pūles tiks attaisnotas: gaisa jogas jogotājiem ir pieejamas vairāk nekā 3000 jaunas pozas, stiepšanās un gaisa vingrošanas elementi.

Avots:
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru