Šie talismani, kuri katram atrodas mājās piesaista bagātību un palīdz atvērt naudas portālu, taču jāprot tie pielietot

Bagātības talismani ir viena no patīkamākajām lietām fenšui. Papildus naudas veiksmes piesaistīšanai tiem ir arī tīri estētisks skaistums.

 

Turklāt nav nepieciešams tos novietot tikai dienvidaustrumu zonā: prakse pieļauj nelielas novirzes. Protams, nevajadzētu tos ievietot ģimenes vai mīlestības sektorā, bet centrā vai ziemeļos tas ir pilnīgi iespējams.

 

Kuģis

Tas ir ievietots mājas birojā, jo tas atspoguļo virzību uz augšu: panākumus karjerā, labklājību. Ir labi, ja tas ir dekorēts ar dārgakmeņiem un monētām, taču šim nolūkam jums būs jāiegādājas vai jāizgatavo pēc pasūtījuma.

Tomēr šeit ir piemērots arī parasts amats. Kuģa degunam vajadzētu skatīties mājā, tas ir, piesaistīt naudu, nevis to izņemt.

Sarkanā veiksmes aploksne

Šis ir īpašs ķīniešu simbols, kurā var ievietot absolūti jebkuru naudu. Sava veida krājkasīte, tikai austrumnieciski.

Galvenais, lai aploksnes nekad nebūtu tukšas, pretējā gadījumā cilvēks sāks just vajadzību pēc naudas.

Lasi vēl: Pazīstams zīlnieks man ieteica: kā atbrīvoties no parādiem ar ūdens palīdzību

Naudas koks

Tas var būt gan īsts, gan suvenīra veidā. Īpaši rūpīgi būs jāpieskata tikai dzīvs augs. Un pārliecinieties, ka tas zied, neizžūst un nav gauss. Pretējā gadījumā nauda samazināsies vai pat beigsies.

Tāpēc drošāk ir iegādāties suvenīru koku un novietot to stingri dienvidaustrumos. Tas jau ir tieši bagātības zonas simbols. Banknotes bieži tiek piestiprinātas pie lapām, lai palielinātu to skaitu.

Trīspirkstu krupis

Vēl viens populārs amulets, jo krupim mutē ir monēta, un tas sēž uz naudas maisa. Pats par sevi tas jau ir orientējoši, tāpēc figūriņa arī jānovieto dienvidaustrumu zonā.

Ķīnā ir populāri to ievietot improvizētā mājas strūklakā: tas izskatās ļoti neparasti un ļoti austrumnieciski. Viņai nav iespējams stāvēt guļamistabā, bērnistabā, virtuvē vai vannas istabā. Ideāli piemērots birojam vai viesistabai. Vislabāk ir iegādāties krupi no dzeltena materiāla: tas atgādina zeltu un līdz ar to arī naudu.

Astoņas zelta krāsas akvārija zivis un viena melna

Tas ir paredzēts mājdzīvnieku mīļotājiem. Tiek uzskatīts, ka tieši šī krāsu attiecība palīdz piesaistīt mājai finansiālu veiksmi.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru