Ievietojiet šo lietu makā: tad veiksme tiks piesaistīta jūsu dzīvei, bet nauda jūsu makā

Lauru lapa jau sen tiek uzskatīta par augu, kas ir apveltīts ar īpašām īpašībām. Nav brīnums, ka to sauca par triumfa simbolu. Tika teikts, ka tas piesaista bagātību un veiksmi.

 

Lauru lapu sazvērestība

Ir skaista leģenda par to, kā parādījās laurs.

Kādu dienu Apolons neapdomīgi aizvainoja Erosu, smejoties par viņa loku un bultām. Atriebībā Eross trāpīja Apollonam ar mīlestības bultu pret skaisto nimfu Dafni. Viņš pārsteidza viņu ar antipātijas bultu. Kaislīgi vajāja Dafni, taču viņš nebija pret viņu jauks.

Tad viņa lūdza vecākus mainīt viņas izskatu. Tātad skaistā meitene tika pārvērsta par lauru koku. Apolons saglabāja savas jūtas. Kopš tā laika laurs ir kļuvis par svēto Apollona koku, un lauru vainags ir kļuvis par tā neatņemamu atribūtu.

 

Lauru lapas un nauda

Iespējams, tieši tā lauru lapas sāka uzskatīt par maģiskām. Tāpēc tās bieži izmanto dažādos rituālos un sazvērestībās. Piemēram, lai piesaistītu veiksmi un panākumus. Mēs dalīsimies ar jums vienā no šiem rituāliem.

Sāksim ar vienkāršāko veidu. Vai jums mājās ir bļoda, kurā jūs iemetat savu naudu? Ja ir, tad dariet vienu vienkāršu lietu.

Paņemiet lauru lapu. Turiet to rokās un padomājiet par to, kā jūs vēlētos uzlabot savu finansiālo stāvokli: jaunu darbu, algas paaugstināšanu vai savu biznesu. Kad jūs vizualizējat ideju, ielieciet lapu monētu bļodā. Pēc tam pārklāj bļodu ar kaut ko un ieliec stūrī, kur neviens to neredzēs.

Tiek uzskatīts, ka lauru lapas jāglabā tur, kur ir nauda. Paņemiet 5 skaistas lapas, uz katras uzpiliniet pāris pilienus apelsīnu ēteriskās eļļas. Ļaujiet tiem nožūt saulē. Pēc tam ievietojiet tos vietās, kur visbiežāk glabājat naudu. Spēcīgs talismans par naudu!

 

Lasi vēl: Pieredzējušas mājsaimnieces lauru lapas liek ne tikai zupā, bet arī veļasmašīnā

 

Un pēdējais, visspēcīgākais veids, kā izmantot lauru lapu kā amuletu, lai piesaistītu finansiālus panākumus. Paņemiet lielu skaistu lapu. Uz tā uzrakstiet nepieciešamo naudas summu. Pēc tam ieeļļojiet to ar savu iecienītāko ēterisko eļļu. Pēc tam saspiediet to starp plaukstām, maigi berziet un sakiet: “Es beržu tevi, es lūdzu palīdzību naudā. ”

Pēc tam ievietojiet lauru lapu makā un neņemiet to vairs ārā. Kā arī jānovieto tā, lai neiekristu svešinieku acīs. Tātad veiksme būs piesaistīta jūsu dzīvei , bet nauda jūsu makā.

COMMENTS

Pievienot komentāru