Pieredzējušas mājsaimnieces lauru lapas liek ne tikai zupā, bet arī veļasmašīnā

Lauru lapa kalpo kā lieliska garšviela, piesaista naudu mājās, kā arī ir konstatēts, ka tā palīdz mazgāt veļu. Bet kāpēc tieši mazgājot veļu vajag likt klāt lauru lapu?

 

Lauru lapa mājā

Ikvienam joprojām ir noslēpumi, kā perfekti mazgāt drēbes. Patiesībā nav vajadzīgi nekādi profesionāli instrumenti, pietiek ar pāris lauru lapām.

Šis triks ir izmantots kopš seniem laikiem. Un mums nevajadzētu no tā atteikties. Jūs droši vien zināt, ka lietas zaudē savu krāsu regulāras mazgāšanas dēļ. Izrādās, lauru lapas var palīdzēt šajā jautājumā. Tas palīdzēs saglabāt krāsu un padarīt to gaišāku. Pēc šādas mazgāšanas drēbes izskatīsies atsvaidzinātas.

Kā mazgāt ar lauru lapām

Protams, nevajadzētu lauru lapas likt veļas mašīnā tāpat vien. Ir nepieciešami daži papildu sagatavošanās darbi. Ir divi veidi, kā mazgāt ar lauru lapām. 

Pirmajā: jāsajauc 10 lauru lapas ar 4 ēdamkarotēm cepamās sodas. Ielieciet to visu mazā un ne pārāk ciešā maisiņā. Lieciet to veļas mašīnā kopā ar drēbēm. Ūdens temperatūrai jābūt vismaz 30 grādiem.

Otrajā: varat pagatavot lauru lapu buljonu. Lai to izdarītu, katliņā ielieciet 4 lauru lapas un 4 ēdamkarotes sodas. Pēc tam pielejiet kāt ūdeni un uzlieciet uz uguns. Vāra apmēram 20 minūtes un pēc tam atdzesē šķidrumu. Ielieciet veļu kādā dziļā bļodā ar šo novārījumu un atstājiet vairākas stundas. Pēc tam veļu izmazgājiet veļasmašīnā.

Visas šīs vienkāršās manipulācijas palīdzēs atjaunot lietām to iepriekšējo krāsu un piesātinājumu. Veļa atkal kļūs gaišāka un atsvaidzinātaka. Kā jau jūs redzat, lauru lapa mājā ir patiešām neaizstājama sastāvdaļa.

COMMENTS

Pievienot komentāru