Kādas pārmaiņas gaidāmas pēc 22.12.22.; Skaidro gaišreģe Vanga

 

Prognozēm parasti tic, un tās bieži piepildās. Slavenā gaišreģe Vanga solīja ļoti nopietnas pārmaiņas, kas sekos pēc 2022. gada 22. decembra.

 

“Sešu divnieku” klātbūtni tuvumā daudzi uztver kā kaut kādu globālu notikumu pazīmi. Šāds skaitļu izkārtojums ir ne tikai satraucošs, bet arī izraisa bailes.

Vanga prognozēja, ka šis nozīmīgais datums ietekmēs cilvēces likteni. Bet viss gads planētas iedzīvotājiem būs pilns ar visdažādākajām grūtībām, tomēr nedrīkst zaudēt cerību par gaišāku nākotni.

 

Prognozes par gaidāmajām izmaiņām

Būdama akla, Vangai bija unikāla dāvana nākotnes prognozēšanā. Daudz no viņas teiktā patiešām piepildījās. Viņa norādīja, ka 22.12.2022 pasauli sadalīs “pirms” un “pēc”.

Cilvēki tiks izglābti, ja viņi domās pozitīvo, ko viņi nes apkārtējai pasaulei. Dzīvē vajadzētu daudz pārdomāt, būt godīgam pret sevi un savu tuvāko.

Civilizācija attīstīsies, pateicoties daudziem atklājumiem. Būs jaudīgāks enerģijas avots par saules enerģiju. Tiks atklāts jaunais Mēness potenciāls un pēc tam vispārējais ieskats.

 

Ko šajā dienā nevajadzētu darīt

Astrologi iesaka 2022. gada 22. decembrim nerīkot trokšņainas ballītes, bet labāk palikt mājās. Mantkārība un alkatība netiek veicināta. Šai dienai ir jābūt mierīgai un nosvērtai.

Lasi vēl: Gadu no gada es baroju ziedus ar aktivēto ogli, rezultāts ir pārsteidzošs

Parādi ir jāatmaksā iepriekš pirms šī datuma. Tiem, kas vēlas precēties, šī diena ir vispiemērotākā, jo laulība būs izdevusies un mūžīga.

 

COMMENTS

Pievienot komentāru