Kāpēc kaķi kož saimnieka rokās, kas viņu baro

Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc kaķis bez iemesla kož un dažreiz izdod ļoti dīvainas skaņas? Un suņi, kas vienmēr dzenās pa apli un mīlīgi nolaiž galvas uz vienu pusi! Dzīvnieku pasaule ir tik daudzveidīga un neparasta, un mēs par to gandrīz neko nezinām. 

 

Kāpēc kaķis kož

Nesen manā dzīvoklī parādījās kaķēns. Un tagad man ir iespēja izsekot visiem viņa augšanas posmiem. Tagad mana kaķene ir tajā vecumā, kad viņai ļoti patīk kost man rokās un visu apkārtējo. Bet dažreiz kaķi to dara pat tad, kad jūs vienkārši noglāstāt viņus un izrādāt rūpes.

Šīs uzvedības skaidrojums ir diezgan triviāls. Tādējādi dzīvnieks parāda, ka ir noguris no jūsu uzmanības. Kodums ne vienmēr liecina par naidīgumu. Caur to kaķis var sazināties ar jums un parādīt savu attieksmi pret šo vai citu jūsu darbību. Citiem vārdiem sakot, šādi kaķi saka cilvēkiem “nē” vai “pietiekami”.

 

Bet, protams, kaķi var iekost tikai spēlējoties. Šeit tikai jūs labāk zināsiet, ko tieši jūsu kaķēns vēlas jums pateikt. Piemēram, es saprotu, kad varu turpināt ar viņu spēlēties, un kad labāk viņu atstāt vienu.

 

Lasi vēl: Kā ātri un lēti notīrīt paklājus no veciem traipiem; efektīvs līdzeklis ko var pagatavot mājās

 

Vēl viens neparasts kaķu ieradums ir pēkšņi atvērta mute un apmulsis skatiens. Tas ir elementāri! Kaķu mutē ir papildu ožas receptori. Un, kad viņi atver muti, viņi tos vienkārši izmanto, lai labāk izpētītu apkārtējo pasauli.

 

Kaķi ir gudri radījumi. Un visām viņu darbībām ir iemesls. Tātad, kad viņi nomet lietas no galda, tas ne vienmēr nozīmē tikai palutināšanu. Dzīvnieks cenšas pievērst jūsu uzmanību. Turklāt šādā veidā var izpausties mednieka instinkts.

Dzīvojot privātmājā, kaķi dažkārt saimniekiem uzdāvina peles vai pat putnus. Dzīvoklī jebkuri priekšmeti, piemēram, zeķes, var darboties kā neparasta dāvana. Mājdzīvnieki dara lietas, lai patiesi paustu savu mīlestību pret cilvēku. Un, ja kaķis atnesa savu mīļāko rotaļlietu, viņa droši vien vēlas spēlēties. Ja pūkains jums kaut ko iedeva, noteikti atbildiet uz to. Kaķiem ir vajadzīga mūsu mīlestība!

Pievienot komentāru