Augi dziedē kuņģa čūlu. 7 iedarbīgas receptes

4. Sajauc 1 ēdamkaroti struteņu, 2 ēdamkarotes pelašķu, kumelīšu un asinszāļu. Maisījumu aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, atdzesē un izkāš. Dzer pa 2–3 glāzēm dienā pirms ēšanas, ja ir grēmas vai skābas atraugas.

5. Sajauc 2 ēdamkarotes linsēklu, tikpat daudz altejas sakņu, ganu plikstiņu un baldriānu sakņu. Sasmalcināto maisījumu aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, atdzesē un izkāš. Dzer pa 1/4 glāzes no rīta un vakarā tukšā dūšā pret aizcietējumu un sāpēm zarnās.

6. Sajauc 2 ēdamkarotes augstiņu, asinszāļu, kumelīšu, piparmētru un zaķpēdiņu. Sasmalcināto maisījumu aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, vāra 20 minūtes, atdzesē un izkāš. Dzer pa 1/4 glāzes no rīta un vakarā 40 minūtes pirms ēšanas.

Novārījumam ir trofiska, pretiekaisumu iedarbība, to lieto pret ilgstoši nedzīstošām čūlām.

Izmantojot šo recepti, galvenais nosacījums ir pacietīgi lietot līdzekli visu noteikto laiku – 30 dienas, kā arī atturēties no asiem ēdieniem, kūpinājumiem, alkohola un iespēju robežās arī smēķēšanas. Rezultāts neizpaliks. Līdzeklis ir ļoti vienkārši pagatavojams un pat garšīgs.

7. Puslitru piena uzkarsē līdz viršanai. Kamēr tas dziest, puslitra burciņā ielej divas jēlas olas, pieliek 2 ēdamkarotes šķidra medus un 2 ēdamkarotes (bez kaudzītes) mīksta sviesta. Visu sakuļ viendabīgā masā un, nepārtraukti maisot, tievā strūkliņā lēnām pielej jau nedaudz atdzisušo, bet vēl stipri silto pienu.

Pēc tam seko pats galvenais. Nedrīkst šo dzērienu lietot steigā. Obligāti jāapsēžas, jāatslābinās, jāļauj nomierināties elpošanai. Tikai tad lēnām pa mazam malciņam viss burciņas saturs izdzerams. To dara no rīta tukšā dūšā brokastu vietā – katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Pēc tam 4 stundas neko nedrīkst ēst (un negribēsies jau arī, jo dzēriens ir sātīgs).

Pievienot komentāru