TOP 6 padomi kā saņemt pirmās nepieciešamības preces mājās

“Maxima Latvia” piedāvā 6 padomus kā organizēt ikdienu, lai saņemtu nepieciešamības pārtikas un sadzīves preces tiem, kuri šobrīd atrodas karantīna vai ir izvēlējušies sevi pasargāt un neapmeklēt veikalus un citas sabiedriskās vietas. Bet varbūt tieši Tu šobrīd vari palīdzēt kādam radiniekam, draugam vai kaimiņam. Būsim atbildīgi pret sevi un citiem, pielāgojoties esošajiem ārkārtas apstākļiem.

1. Lūdz palīdzību ģimenes locekļiem

Ja esi mājās, bet tavs ledusskapis ir tukšs, palūdz, lai rūpes uzņemas tuvinieki, draugi vai kaimiņi. Vienojies, lai nepieciešamos pārtikas produktus un pirmās nepieciešamības preces sagādā tavā vietā. Noteikti izmanto veselo ģimenes locekļu palīdzību, lai parūpētos arī par savu mājas mīluli, izvedot viņu pastaigā.

2. Meklē vai sniedz palīdzību ar sociālo tīklu starpniecību

Ja šobrīd Tev nevar palīdzēt radinieki vai draugi, meklē palīdzību, izmantojot sociālos tīklos. Varbūt vari uzrunāt kādu netālu dzīvojošu darba kolēģi vai skolas laika draugu, vai arī iesaistīties kādā labdarības kopienā, piemēram, www.paliec-majas.lv. Tā dod iespēju gan saņemt, gan sniegt palīdzīgu roku nepieciešamo lietu iegādei tiem, kuriem šobrīd tas ir nepieciešams visvairāk. Brīvprātīgie piedāvā palīdzību, ja ir nepieciešama pārtikas preču, medikamentu vai citu sadzīves lietu piegāde vai atbalsts mājdzīvnieku aprūpei. Savukārt, ja veselības stāvoklis atļauj sniegt palīdzību tiem, kuriem šobrīd tā nepieciešama vairāk, kustība aicina pievienoties un kļūt par vienu no brīvprātīgajiem.

Raksta turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru