Tallink kruīza kuģi Isabelle atjaunos Nāntali kuģu būvētavā

Tallink Grupas kruīza kuģis Isabelle šīs nedēļas svētdienā, 24. martā, dosies uz Nāntali kuģu būvētavu Somijā, lai tam veiktu plānotos atjaunošanas darbus. Kuģis atradīsies kuģu būvētavā pusotru nedēļu, atgriežoties maršrutā Rīga – Stokholma 5. aprīlī.

Plānotās apkopes laikā tiks veikti regulārie tehniskie darbi un tiks atjaunotas un uzlabotas vairākas pasažieru telpas. Jaunu vizuālo identitāti un jaunu apkalpošanas konceptu iegūs restorāni Dinning Room un Chief`s Kitchen. Kuģim tiks veikti tehniskie uzlabojumi, lai vēl vairāk uzlabotu tā energoefektivitāti un samazinātu emisijas. Palielināta efektivitāte un samazinātas emisijas ir Tallink prioritāte visiem tā kuģiem, un uzlabojumi, lai to sasniegtu, tiek veikti uz visiem kompānijas kuģiem ierastajā kārtībā plānotās apkopes laikā.

Komentējot Isabelle apkopi un plānotos darbus, Tallink Grupas kuģu darbības vadītājs Tarvi-Carlos Tuulik sacīja: “Isabelle pasažieriem ir ļoti populārs kuģis, tādēļ ir svarīgi, ka regulāri modernizējam un atsvaidzinām kuģi, lai nodrošinātu, ka tas sniedz vislabāko ceļošanas pieredzi un ērtu ceļošanu mūsu klientiem.”

“Papildus uzlabotajām ērtībām klientiem kuģis būs efektīvāks un ar jaunākajām tehnoloģijām uz klāja pēc tā atgriešanās no kuģu būvētavas, lai turpinātu piedāvāt lielisku apkalpošanu visiem pasažieriem turpmākajos gados,” piebilda Tarvi-Carlos Tuulik.

Kā pastāstīja Tallink Latvija pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece, Isabelle uz Nāntali kuģu būvētavu Somijā no Rīgas Pasažieru ostas dosies svētdien, 24. martā. Maršrutā Rīga – Stokholma tā atgriezīsies 5. aprīlī, ar atiešanu no Rīgas plkst.17.30., saskaņā ar regulāro kursēšanas grafiku. Tas būs reizē arī īpašs Tallink Latvija 13. dzimšanas dienas reiss ar vairākiem patīkamiem pārsteigumiem.

“Isabelle tehniskās apkopes laikā citu izmaiņu maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga nebūs. Kuģis Romantika turpinās kursēt katru dienu, vienā ar atiešanu no Rīgas, otrā ar atiešanu no Stokholmas,” sacīja Baiba Muceniece.

“Mēs veicam uzlabojumus uz saviem kuģiem, lai nodrošinātu vislabāko ceļošanas pieredzi un ērtības mūsu klientiem. Atgriežoties maršrutā, uz kuģa Isabelle būs klientiem gan redzamas izmaiņas, gan efektīvi uzlabojumi un nozīmīgi ieguldījumi, kas nav publiski pamanāmi, tomēr ievērojumi uzlabo darbību un servisa kvalitāti,” teica Baiba Muceniece, papildinot, ka “piemēram, konferenču centrs tiks uzlabots ar tehniskiem risinājumiem un pārmaiņas būs redzamas restorānu zonā, kurā restorāniem Dinning Room un Chief`s Kitchen būs jauna vizuālā identitāte un jauns servisa koncepts.”

Isabelle ir sestais Tallink Grupas kuģis, kas tiks modernizēts 2019. gada pirmajā ceturksnī. Kompānija īsteno pastāvīgu kuģu renovācijas programmu, saskaņā ar kuru visi Tallink Grupas kuģi tiek uzlaboti un atjaunoti vismaz divreiz piecu gadu ilgā periodā. Pēdējo piecu gadu laikā vien kompānija ir investējusi gandrīz 90 miljonus eiro savu kuģu uzlabošanai.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru