Lidosta “Rīga” aicina uz foto un video dienu lidostā

Starptautiskā lidosta “Rīga” piektdien, 15.martā, plkst.10.00 aicina masu mediju pārstāvjus uz foto un video dienu lidostā, kuras ievaros mediju pārstāvjiem – fotogrāfiem un operatoriem – būs iespēja uzņemt vizuālos materiālus starptautiskās lidostas “Rīga” lidlauka teritorijā.

Mediju pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties šajā pasākumā, lūdzam nosūtīt pieteikumu līdz ceturtdienas, 14.marta plkst.10.00 uz e-pastu pr@riga-airport.com, norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu un pārstāvēto mediju. Uz pasākumu obligāti jāņem līdzi pase vai ID karte.

Ja nepieciešama bezmaksas autostāvvieta pie lidostas administrācijas ēkas, pieteikumā lūdzam norādīt arī auto valsts numura zīmi.

Mediju dienas tikšanās vieta – lidostas pasažieru terminālī pie Informācijas centra.

Foto un video dienas ietvaros mediju pārstāvjiem tiks dota iespēja filmēt un fotografēt tajās termināla un lidlauka daļās, kur ikdienā individuāla filmēšana un fotografēšana netiek nodrošināta, tostarp lidmašīnu apkalpošanu pie pasažieru termināla, gaisa kuģu pacelšanos un nolaišanos no dažādām lidlauka daļām, nacionālās aviokompānijas “airBaltic” gaisa kuģi “Airbus A220-300” un citas lidostas ikdienas darba norises.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru