Atvērt logus un aplaudēt operatīvo dienestu darbiniekiem zibakcijā aicina katru vakaru

Zibakcijas “Sakām “Paldies!”” organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus katru vakaru plkst.21 atvērt logus, aplaudēt un pateikties visiem atbildīgajiem dienestiem un visiem, kas nepagurstoši stājas ierindā, lai risinātu ārkārtējās situācijas radītos sarežģījumus.

Vakar pirmā akcija ir aptvērusi visu Latviju – Saldus, Daugavpils, Kuldīga, Sigulda, Rīga un citu pilsētu iedzīvotāji ar prieku iesaistījās un piedalījās zibakcijā, par to vēstot arī sociālajos medijos.

Zibakcijas organizatori uzsvēra, ka cīņa ar vīrusu turpinās un atbildīgajiem dienestiem tas prasīs vēl daudz spēka, kā arī fizisku un emocionālu izturību. Viņuprāt, sabiedrība šobrīd var palīdzēt, emocionāli uzmundrinot visus, kam jāstājas cīņas pirmajās rindās un reizi dienā pateikt “Paldies!” ar dažu minūšu kopā būšanu un pateicības vārdiem.

Iedzīvotāji tiek aicināti filmēt notiekošo un dalīties ar uzfilmēto materiālu sociālajos medijos ar mērķi iedvesmot atbildīgos dienestus un aicināt piedalīties visus pazīstamos laba gribas cilvēkus – radus, draugus, kaimiņus, kolēģus, paziņas un visus, kas grib pateikties un iedvesmot.

Jau ziņots, ka no piektdienas līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Valdība sestdien arī nolēma, ka 17.marta atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu.

Tāpat no 17.marta aizliegta personu un transportlīdzekļu pārvietošanās caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu Eiropas Savienības ārējās robežas robežšķērsošanas vietām, kā arī robežšķērsošanas vietās, kas paredzētas vietējai pierobežas satiksmei, izņemot kravu pārvadājumus.

Vienlaikus Latvijas valstspiederīgajiem un ārzemniekiem, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvijā, atļauts, atgriezties Latvijā caur minētajām robežšķērsošanas vietām. Tāpat ārzemniekiem atļauts caur tām no Latvijas izceļot.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru