Stilisti: šī rudens “trends” – izteiksmīgi dzīvnieku raksti un mākslīgās kažokādas

Siltās un saulainās vasaras dienas pavisam drīz nomainīs gleznainais lapkritis, priecējot ne tikai ar krāsu un rakstu bagātību dabā, bet arī aicinot sievietes savā apģērbā ieviest jaunas, drosmīgas krāsas un jautrību, tādējādi atspoguļojot šo arvien mainīgo gadalaiku arī savā tēlā.

Dzīvnieku raksti apģērbā ir viena no aktuālākajām 2019. gada rudens modes tendencēm. Taču ar pāris tradicionālo krāsu toņiem vai leoparda un geparda rakstiem aprobežoties nevajadzētu. Modes pasaule šajā rudenī stilīgas modes dāmas rosina būt maksimālistēm, izvēloties arvien „skaļākus” un drosmīgākus dzīvnieku rakstus, piemēram, spilgti sarkanus vai dzeltenus, smaragdzaļus, tumši rozā, koraļļu vai tirkīzzilus. Šajā rudenī Latvijas sievietes tiek aicinātas savu garderobi papildināt ar leoparda raksta mēteli vai kleitu, pitonādas raksta zābakiem vai blūzi ar zebras svītrojumu, tādējādi atspoguļojot daudzu vadošo modes namu kolekcijās redzamās tendences. Turklāt nevajadzētu aizmirst, ka dzīvnieku raksti izskatās lieliski arī uz aksesuāriem, piemēram, jostām, šallēm vai rokassomiņām.

“Dzīvnieku raksti piesaista uzmanību un ir piemēroti pārliecinātām valkātājām. Šoruden VAN GRAAF iedrošina Latvijas sievietes būt bezbailīgām, izvēloties savā apģērbā spilgtus un pārsteidzošus dzīvnieku rakstu motīvus, kas uzlabos garastāvokli ne vien pašai valkātajai, bet arī apkārtesošajiem,” uzsver VAN GRAAF Rīgas veikala vadītāja Agnese Masaļska, piebilstot, ka mākslīgās kažokādas ir vēl viena aktuāla šīs sezonas tendence, kuru viņa gaida ar patiesu aizrautību.

Tik tiešām – šajā rudenī spalvas un kažokādas ir redzamas it visur, vieglas tekstūrā, spilgtas krāsās. Izvēlieties mākslīgās kažokādas mēteli virs šikas “slip” kleitas patiesi iespaidīgam uznācienam. Citiem vārdiem – lai mākslīgās kažokādas mētelis 2019. gada rudenī kļūst par jūs raksturojošu apģērba gabalu – garš ar taisnu piegriezumu. Drosmīgās krāsās vai ar košu rakstu. Kažokādas mēteļi ir šīs sezonas viskarstākā tendence – vai tie būtu melni, balti, brūni, vai ar kādu raksta motīvu. Ja vēlaties izcelt savas personības radošo pusi, izvēlieties sarkanu, purpursarkanu, neona vai rozā krāsas mēteli.

Taču šajā rudenī aktuāli ir ne tikai no mākslīgās kažokādas šūti mēteļi. Papildiniet savu garderobi ar mākslīgās kažokādas vesti, žaketi vai kādu klasisku virsdrēbi ar kažokādas detaļām. Izvēlieties arī citus apģērba gabalus, dekorētus ar kažokādu vai spalvām, piemēram, kleitas ar spalvu maliņām, topus ar kažokādas elementiem vai pat “boyfriend” stila džinsus ar kažokādas detaļām. Patiesi izsmalcinātām modes dāmām luksusa kažokādas „bucket” stila cepure ir šīs sezonas must have.

Šajā rudenī, izvēloties svētku tērpu, VAN GRAAF iesaka sekot globālajām modes tendencēm un, kā daudzu vadošo modes namu kolekcijās redzams, ļauties purpurkrāsas valdzinājumam. Svētku kārtai var izvēlēties vienas krāsas apģērbu, paspilgtinot koptēlu ar mēļas krāsas aksesuāriem. Turklāt šīs sezonas modes kolekcijas mirkst zeltā – zelts ir šīs sezonas jaunais melnais. Zeltīta vakarkleita izcelsies pasākumā, kuram norādīts “black tie” ģērbums, taču ikdienas stilam izvēlieties ikdienišķu spīdumu ar metālisku efektu.

Runājot par tendencēm audumu izvēlē, šīs sezonas stilīgākais audums ir satīns. Modē ir spilgti satīna vakartērpi – modes namu kolekcijās redzamas satīna kleitas neona nokrāsās ar kontrastējošām mežģīņotām apmalēm. Izvēlieties kleitu ar asimetrisku kakla izgriezumu, kas rada sajūtu, ka esat to tik tikko uzvilkusi, pieskaņojiet tai maza izmēra jeb tā saukto “itty-bitty” somiņu, un jūs ne tik vien iekarosiet rudens modi, bet arī liksiet daudziem atskatīties.

“Tomēr neaizmirstiet – lai kādas arī būtu aktuālās modes tendences, jūsu personība visos laikos ir jūsu lielākā vērtība, tāpēc neizvēlieties garderobi pēc pēdējām modes tendencēm tikai tāpēc, ka tās šobrīd ir aktuālas. Vienmēr pieskaņojiet apģērbu savai personībai un nebaidieties jautāt pēc padoma vai palīdzības stila profesionāļiem. Viena no lielākajām VAN GRAAF vērtībām ir modes jomā zinoši darbinieki, kuri pircējiem labprāt sniedz individuālu apkalpošanu, padomus un labākos stila risinājumus,” bilst Agnese Masaļska.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru