Ratiņkrēsla elektromotora iegādei Aleksandram vēl nepieciešami 1715 EUR

2019.gada martā fonda TavsAtbalsts.lv vietnē Aleksandram Ronim, kurš kopš 6 gadu vecuma pārvietojas ratiņkrēslā, tika uzsākta līdzekļu vākšanas kampaņa, lai viņš varētu iegādāties BATEC mobility ierīci – elektromotoru ratiņkrēslam, kas ļoti atvieglotu viņa ikdienas gaitas.

Triju mēnešu laikā – līdz šim brīdim saziedota jau nedaudz vairāk nekā puse no nepieciešamās summas, taču lai Aleksandrs varētu pilnvērtīgi doties skaisto vasaru baudīt pie jūras, vēl nepieciešami 1715 eur.

“Milzīgs paldies tiem daudzajiem cilvēkiem, kuri ziedoja un vēlas man palīdzēt. Tas patiešām ļoti stiprina mani, motivē nesēdēt mājās, bet būt aktīvam un iedvesmot citus cilvēkus, kas ir līdzīgā dzīves situācijā kā es,” saka Aleksandrs Ronis.

Neskatoties uz lielo bērnības traģēdiju, kurā puisis zaudēja abas kājas, Aleksandra dzīve ir piesātināta, sabiedriski aktīva un Aleksandrs ir ļoti pozitīvs jaunietis. Ikdienā Aleksandrs nodarbojos ar sportu un sabiedriskām aktivitātēm. Jau četrus gadus Aleksandrs ir Latvijas sēdvolejbola izlases sastāvā, tāpat viņš ir filmējies īsfilmā „Sarauj, Just!”, kurā atveido galveno lomu un filmā „Dvēseļu putenis”, kurā iejūtas cietušā karavīra lomā. Tāpat Aleksandrs ir Rīgas Centrālcietuma brīvprātīgais – stāsta ieslodzītajiem par savu dzīvi, ka nekad nav jāpadodas un vienmēr ir jātic saviem spēkiem.

Mājās Aleksandrs pārvietojas tikai uz rokām, ratus izmanto, lai pārvietotos ārā, kas nereti ir grūti. Aleksandra ikdienas gaitas ļoti atvieglotu BATEC mobility ierīce. Tas ir elektromotors, ko var pievienot pie ratiņkrēsla. Ar tā palīdzību viņš varētu brīvi pārvietoties sniegā, smiltīs un pat mežā. Ar uzlādi var nobraukt apmēram 25km un maksimālais ātrums, ko tas sasniedz, ir ap 30 km/h. Ar šo ierīci viņš varētu pilnvērtīgi pārvietoties vietās, kurās šobrīd to izdarīt ir ļoti sarežģīti, piemēram, pa smiltīm vai sniegu.

Aleksandram ratiņkrēsla elektromotora ierīces iegādei kopumā ir nepieciešami 4000 EUR, ikvienam ir iespēja ziedot un sniegt Aleksandram iespēju vēl aktīvāk iekļauties sabiedrībā un būt neatkarīgākam no citiem savās gaitās.

Palīdzēsim Aleksandram piepildīt viņa vajadzību!

Ziedot iespējams fonda „Tavs Atbalsts”vietnē:

https://www.tavsatbalsts.lv/lv/ziedojumi/atbalsts-aleksandram-ratinkresla-elektromotora-ierices-iegadei.html#pledge-0

Iepazīsti Aleksandru un viņa ikdienu Instagram kontā:

https://www.instagram.com/just_go_9/

Par fondu „Tavs Atbalsts:

Fonds „Tavs Atbalsts” ir kopfinansēšanas platformas www.tavsatbalsts.lv darbības nodrošinātājs. Tajā ikviens var pieteikt savu projektu un iesaistīt līdzcilvēkus savas idejas īstenošanai dzīvē izglītības, veselības, sociālā atbalsta, vides, pilsētvides un citās jomās. TavsAtbalsts.lv noder arī grūtās dzīves situācijās, kad nepieciešami līdzekļi veselības vai sadzīves problēmu risināšanā, bet valsts vai pašvaldības atbalsts nav pieejams. TavsAtbalsts.lv veidots pēc pasaulē veiksmīgi funkcionējošiem kopfinansēšanas platformu paraugiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru