Kā izvairīties no noskaušanas un “ļaunās acs” sociālajos tīklos: 6 ekstrasensu padomi, kas palīdzēs sevi pasargāt

Kaitēt kādam, noskaust, “uzlikt ļaunu aci” diemžēl ir pat ļoti viegli. Un līdz ar interneta un sociālo vietņu aktualizēšanos mūsdienās to var izdarīt gandrīz vai ikviens. Daudzi kļūdaini domā, ka sociālās vietnes nav pakļautas maģijai, noskaušanai vai pat lāsta uzlikšanai, taču, kā izrādās, tā nebūt nav. Ezotēriķi un ekstrasensi atklājuši, kā no šī riska sevi var pasargāt! 

Rituāls/ ragana/ grāmata
Foto – Freepik.com

Lūk, kādus padomus viņi devuši!

1. Neizvietot pārāk intīmas un personīgas fotogrāfijas

Šis lēmums, protams, ir gana strīdīgs, jo, piemēram, nepublicējot soctīklos foto ar savu mīļoto cilvēku, kādam no malas varētu likties, ka tam ir cits iemesls, piemēram, jūs no viņa kautrējaties, nejūtaties droši par savām attiecībām utt. Arī pašam mīļotajam šāds lēmums var būt nesaprotams. Tomēr, ja to darāt, jābūt gatavam, ka ne tikai jūs pašu, bet arī jūsu mīļoto cilvēku un vissvarīgākais – jūsu attiecības, kāds var noskaust!

2. Izņemt no soctīkliem svarīgus datus par sevi

Lai “uzliktu ļaunu aci” ar vienu foto ir par maz. Tam ir nepieciešama vēl kāda papildus informācija par jums – tad to izdarīt ir vienkāršāk. Pamēģiniet izdzēst no soctīkliem dzimšanas datus, varbūt pat nomainīt savu reālo vārdu. Tas var pat ļoti palīdzēt!

3. Neievietot jaunas fotogrāfijas

Tāpat sevi pasargāt var tad, ja ievietotās bildes ir pēc iespējas senākas. Nevajag, protams, likt desmit gadu vecas bildes, kurās jūs vairs nav iespējams atpazīt. Ar “vecākām” fotogrāfijām domāts nedēļu vai mēnesi vecas fotogrāfijas. Arī bildes “svaigums” vai nu palīdz vai gluži otrādi – pasargā jūs no ļaunu cilvēku nodomiem.

4. Ievieto aizsardzības simbolus

Tāpat sevi pasargāt varat tad, ja uz sava profila attēla vai citiem, ievietosiet mazus, mazītiņus, teju vai neredzamus aizsardzības simbolus – piemēram, nelielu krustiņu vai Algiz Rūnu (šis simbols izskatās šādi):

Foto – ekrānzuņēmums no “Facebook.com”

5. Sarkans rāmis

Ievieto fotogrāfijas sarkanā rāmītī – tam nav jābūt spilgtam un pamanāmam, tieši otrādi – jo mazāk pamanāms tas ir, jo labāk. Sarkanā krāsa palīdz atvairīt negācijas un rada enerģētisko aizsardzības lauku ap to personu, kas redzama fotogrāfijā.

6. Izmaini acu krāsu

Tas nenozīmē, ka fotogrāfijā acu krāsa jāmaina tik ļoti, ka tevi nepazīs vairs miesīgā mamma un kāds par tevi gribēs pasmieties. Izmaini acu krāsu kaut mazliet. Bioenerģētikas eksperti apgalvo, ka šī metode ļoti labi nostrādā pret tiem cilvēkiem, kas vēl otram ļaunu!

 

Pievienot komentāru