Ja tu pamani kādu no šīm pazīmēm, tad visticamāk sargeņģelis vēlas ar tevi sazināties, lai pateiktu šo

Ikviens zina, ka katram cilvēkam ir savs Sargeņģelis, kurš ar mums runā, pieskata un sargā. Un dažiem cilvēkiem ir divi, trīs eņģeļi. Eņģeļi vienmēr dod zīmes, ka viņi ir blakus cilvēkam. Tas liek domāt, ka cilvēkam vienmēr jāatceras, ka viņš nav viens, un nekad nedomājiet, ka esat viens šajā plašajā, skarbajā pasaulē. 

 

Tev blakus vienmēr ir tavai acij neredzams aizsargs, palīgs, ceļvedis – tavs Sargeņģelis, kurš vienmēr gaida, kad tu vērsies pie viņa ar jebkuru lūgumu.

Bet kā atpazīt Sargeņģeļa klātbūtni tuvumā un kā nepalaist garām svarīgos signālus, ko viņš mums sūta? Kādus signālus mums dod mūsu sargeņģeļi?

Pirmā zīme: atrastas baltas spalvas

Atrastā baltā putna spalva ir pats pirmais signāls, ka tavs Sargeņģelis ir tev blakus. Ja ej pa ielu un pēkšņi no ne kurienes pie tevis aizlido spalva, vai arī uz rosīgas ietves zem kājām uz bruģa guļam spalvu, tad tā ir tava Sargeņģeļa klātbūtnes pazīme. Ja šajā brīdī tev ir skumji vai kaut kas tavā dzīvē neiet labi, esi noguris un bēdīgs, tad tādā veidā Eņģelis tev paziņo, ka tu neesi viens, tuvumā ir atbalsts, tāpēc nevajag skumt un skumt.

Otrā zīme: debesīs parādās varavīksne

Cilvēki, bažās iegrimuši, reti skatās debesīs, skrien savās darīšanās, galvu nepaceļot. Ja šajā brīdī jūs ļoti nomoka kāds jautājums, uz kuru jūs ilgu laiku nevarat atrast atbildi vai nezināt, ko darīt, tad šī zīme, ko jums sniedz jūsu Sargeņģelis, norāda, ka viss būs labi, nešaubieties, dari to, ko esi iecerējis, un tev izdosies. Un nemaz nav jāgaida varavīksne debesīs, jo tās var būt visur, galvenais ir to redzēt. Piemēram, bērnu rotaļlietu veikalā, uz izkārtnes, uz banera, grāmatā, žurnālā, televizorā. Kad Sargeņģelis vēlas jums kaut ko pastāstīt, viņš atradīs veidu, kā jums par to pastāstīt. Esi uzmanīgs!

 

Trešā zīme: dzīvnieki

Ja pa ceļu jums pieskrien suns vai kaķis vai pat nepazīstams dzīvnieks pavada jūs visa ceļojuma laikā, ziniet, ka šis Sargeņģelis pasargā jūs no nepatikšanām. Tie var būt tauriņi, mušas, bites, kas tev sekos pa ceļu. Jums nevajadzētu viņus padzīt. Ja jūs izgājāt no mājas un uz sliekšņa sēž dīvains kaķis, tas ir eņģelis, kas aizsargā jūsu patversmi.

Ceturtā zīme: elektriskā izlāde

Ja redzat, ka gaisma mirgo, nekavējoties nedomājiet, ka tā ir elektroinstalācijas problēma. Visticamāk, tā ir zīme no jūsu Sargeņģeļa. Eņģelis var sūtīt signālus arī caur televizoru vai radio, kas pēkšņi ieslēdzas. Ir vērts paklausīties, kas tajā brīdī notiek ēterā. Tas būs mājiens jums kādā sarežģītā situācijā, par kuru esat domājis jau ilgu laiku.

Piektā zīme: pēkšņs vēsums

Kad karstā un smacīgā dienā pēkšņi no ne kurienes uzpūš vēss vējiņš, zini, ka tas ir Eņģelis tev blakus. Ikreiz, kad Eņģelis ir tuvumā, cilvēks jūt vēsumu, vēsu, drebuļus, zosādu.

Izejot no mājas, nevilcinieties jautāt savam Sargeņģelim ar vārdiem:  “Mans eņģelis, nāc man līdzi. Tu esi priekšā, es aiz tevis!” 

Tad Eņģelis ies tev pa priekšu visas dienas garumā un sakārtos tavas lietas tev vislabākajā veidā.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru