Imantas iedzīvotājus aicina izteikt viedokli par 32 koku ciršanu Dumbrāja ielā

Saistībā ar lielu iedzīvotāju aktivitāti, Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija ir uzdevusi Rīgas pilsētas būvvaldei pagarināt publisko apspriešanu par 32 koku ciršanu Imantā.

Komisija ir saņēmusi iesniegumu no SIA „Bonava Latvija” par koku nociršanu zemes gabalā Dumbrāja ielā 29. Šī kompānija saistībā ar daudzdzīvokļu mājas būvniecību vēlas cirst divas kļavas, 25 bērzus, vienu ozolu, 3 priedes un vienu ievu.

Iedzīvotāji varēja par šo koku ciršanu izteikt viedokli no 21.maija līdz 3.jūnijam, bet, ņemot vērā lielo aktivitāti, sabiedrisko apspriešanu šajā teritorijā nolemts pagarināt vēl par divām nedēļām, līdz 17.jūnijam.

“Mums ir svarīga iedzīvotāju iesaiste visos būtiskajos jautājumos, it īpaši, ja tie skar pilsētvidi. Šoreiz esam atkāpušies no ierastās prakses un pagarinājuši apspriešanas laiku, lai pēc iespējas vairāk Imantas iedzīvotāji un pārējie rīdzinieki izmantotu savas tiesības izteikt viedokli, lai tas sasniegtu pašvaldību un mēs varētu rīkoties iedzīvotāju interesēs,” sacīja Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru