Iepērkoties “Maxima” veikalā, Siguldas iedzīvotāja laimē jaunu automašīnu

Vakar, 10. jūnijā, svinīgā ceremonijā tika sveikta “Maxima Latvija” ģimenes loterijas uzvarētāja, kura galvenajā balvā saņēma “Volkswagen T-Roc”. Par automašīnas īpašnieci kļuva Rita Zīle no Siguldas.

Automašīnas “Volkswagen T-Roc” jaunā saimniece Rita Zīle jauno automašīnu ieguva iepērkoties “Maxima X” veikalā Siguldā, Leona Paegles ielā 3 un reģistrējot pirkumu akcijā “’Ģimenes loterija”, kas norisinājās no šī gada 14. maija līdz 3.jūnijam visā Latvijā.

“Mēs esam gandarīti, ka ik dienu tūkstošiem Latvijas ģimeņu novērtē ne tikai “Maxima” veikalu plašo produktu klāstu, bet arī pārdomātos interjera un tehnoloģiskos risinājumus, kas būtiski atvieglo iepirkšanos arī kopā ar bērniem. Mēs gādājam, lai veikalu vidē ērti justos visi mūsu pircēji un mēs sniegtu visaugstākās kvalitātes produktus, tādēļ rūpīgi izvēlējāmies šīs loterijas galveno balvu. Man ir patiess prieks, ka turpmāk vēl viena Latvijas ģimene varēs dodoties iepirkties komfortablā, pārdomātā un ērtā automašīnā,“ pasniedzot automašīnas atslēgas jaunajiem īpašniekiem teica Viktors Troicins, “Maxima Latvija” valdes loceklis.

“Veikalā “Maxima” regulāri pērkam visu ikdienai nepieciešamo, lai arī Siguldas veikals ir vairāku kilometru attālumā no mūsu dzīves vietas. Es biju patiesi pārsteigta, ka, veicot ierasto pirkumu, esmu laimējusi tik vērtīgu balvu. Mana veiksmīgā čeka summa bija 20,31 eiro, par kuru ierasti iegādājos ģimenē iecienītākos pārtikas produktus ikdienas maltītei,” saņemot jaunās automašīnas atslēgas, teica tās īpašniece Rita Zīle.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru